Bioklimatické pergoly Artosi

Pergolu ARTOSI je možné zostaviť v kombinácii voľne stojaca či kotvená do steny. Vzhľadom k preukázaným parametrom je cena významnou konkurenčnou výhodou.

Bioklimatická pergola ARTOSI

Samostatne stojaca bioklimatická pergola ARTOSI od vývojového tímu spoločnosti ISOTRA vyniká svojím inovatívnym a jednoduchým dizajnom. Pergola má základné rozmery, s šírkou 4,5 metra a možnosťou rozšírenia až do 7 metrov, čo zabezpečuje vysoký štandard pohodlia pre užívateľov.

Konštrukcia z hliníkových lamel umožňuje ich natočenie v rozsahu od 0° do 130°, pričom každá lama má vstavané tesnenie a je naklonená tak, aby efektívne odvádzala vodu. Lamely podporujú zaťaženie až do 116 kg/m2 v prípade šírky do 4000 mm a do 90 kg/m2 pre šírky nad 4000 mm. Pergola tiež umožňuje integráciu tieniacich prvkov a LED osvetlenia.

Jednou z hlavných výhod pergoly ARTOSI je flexibilita strešných sekcií, ktoré sa dajú nezávisle ovládať a prispôsobiť tak aktuálnemu umiestneniu slnka. Navyše, stĺp pergoly je možné inštalovať až jeden meter od vonkajšieho rohu pergoly smerom dovnútra, čo poskytuje ďalšiu flexibilitu pri umiestnení.

0 +
Rokov skúseností
0 +
Úspešných projektov

Výhody pergoly Artosi

Vyžiadajte si cenovú ponuku

Odpovieme Vám čo najskôr.